project
OFF CAMERA online
Przedmiotem projektu jest udostępnienie za pośrednictwem Internetu przez Fundację Off Camera unikatowych treści cyfrowych związanych z ofertą kulturalną realizowaną przez 11 lat (2007-2018), poprzez organizację Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Camera, w formie umożliwiającej ich ponowne wykorzystanie przez szerokie grupy odbiorców.
Więcej o projekcie
FILM IN MALOPOLSKA
Fundacja Off Camera realizuje w okresie 07.2016 – 06.2019 projekt „FILM IN MALOPOLSKA”: czyli kompleksowe działania z zakresu promocji i PR, zarówno na rynku krajowym i zagranicznym, skierowane do kluczowych osób w branży filmowej (audiowizualnej) decydujących o miejscu oraz sposobie realizacji produkcji filmowych.
Więcej o projekcie
BEREŚ MEDIA SPÓŁKA Z O.O.
Naszą pasją jest tworzenie nieszablonowych kreacji budujących pozytywny wizerunek dzięki połączeniu kultury i sztuki, kompetentnych działań reklamowych oraz najwyższych standardów medialnych. Nie budujemy kampanii wizerunkowych i reklamowych – my tworzymy Sztukę. Wiemy, że tylko ona buduje emocje i że tylko wtedy można twórczo wpływać na ludzi.Dlatego lubimy małe kino, historię najnowszą i ciekawe biografie.
Więcej o projekcie
F&F MEDIA
F&F Media to firma zrzeszająca członków pionu kamerowego i oświetleniowego. Ekipa, którą reprezentujemy i polecamy to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem i uznaniem w branży filmowej.
Więcej o projekcie
TINGIS Bożena Cerba
Tingis Bożena Cerba funkcjonuje od przeszło dekady w produkcji filmowej specjalizując się w międzynarodowych koprodukcjach filmowych (USA, Hiszpania, Brazylia). Przez lata Bożena Cerba współpracowała z producentem Gremi Film zaś obecnie razem ze Stowarzyszeniem Film Kraków  pracuje nad projektami o zasięgu światowym, w których swój udział  mają polscy twórcy filmowi.
Więcej o projekcie
Studio Vintage
Studio Vintage to marka, która dysponuje dwiema przestrzeniami fotograficzno-filmowymi w Krakowie.
Więcej o projekcie
DELIKATESY FILMOWE
Jesteśmy pozytywną ekipą producentów filmowych. Z przyjemnością i pełnym zaangażowaniem przystępujemy do każdej produkcji – dużej i mniejszej, eventowej i czystej kreacji. Posiadamy odpowiednie zaplecze produkcyjne i sprawdzoną ekipę współpracujących z nami filmowców.
Więcej o projekcie
ARCHIWUM: BARTON FILM
Barton Film to studio produkcyjne z Krakowa założone w 2003 roku. W ostatnich latach, studio wyprodukowało kilka filmów dokumentalnych - muzyczny dokument "Jarocin, po co wolność" (koprodukcja, dystrybucja), serię krótkich metraży o polskiej muzyce rokowej, filozoficzny film drogi "Viatoris. Między Wschodem i Zachodem" oraz film dokumentalny w języku jidysz "Boris Dorfman - a Mentsh".
Więcej o projekcie
ARCHIWUM: CineLight
CineLight to nowoczesna firma zajmująca się oświetleniem filmowym, telewizyjnym, teatralnym i wystawienniczym.
Więcej o projekcie
ARCHIWUM: OUTSIDE
Największa agencja castingowa w Małopolsce specjalizująca się w obsadach filmów fabularnych i reklamowych. Rocznie w Outside Studio odbywa się ponad sto castingów.
Więcej o projekcie
ARCHIWUM: Sound Mind
Firma Sound Mind świadczy usługi w zakresie kompleksowej postprodukcji dźwięku, ze szczególnym naciskiem na sound design i rejestrację efektów dźwiękowych.
Więcej o projekcie
ARCHIWUM: Technostage
Technostage jest firmą pochodzącą z Krakowa. Od kilku lat zajmuję obsługą energetyczną różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych począwszy od koncertów muzyki klasycznej po duże imprezy plenerowe.
Więcej o projekcie
Wydarzenia Off Camera
Organizacja pokazów filmowych, koncertów i działań animująco-edukacyjnych podczas Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Camera
Więcej o projekcie