OFF CAMERA ONLINE GOTOWA DO DZIAŁANIA!
Image
Teaser
OFF Camera online to miejsce, w którym zobaczycie, jak wyglądał Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Off Camera w ciągu 11 lat
Description

 

logotypy unijne

 

OFF Camera online to miejsce, w którym zobaczycie, jak wyglądał Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Off Camera w ciągu 11 lat. To miejsce, w którym możecie przekonać się, jak wyglądały spotkania z twórcami kina - reżyserami, scenarzystami, aktorami, kostiumografami. Dowiedzcie się, jak wygląda ich praca od kuchni i poznacie najciekawsze aspekty ich pracy. OFF Camera online - czyli wszystko, co najlepsze na naszym festiwalu w jednym miejscu!

30 września 2018 roku zakończyliśmy projekt. Zobaczcie jego efekty! 

OFF Camera online: https://offcameraonline.pl/

Tytuł: OFF CAMERA online
Termin realizacji: 1.12.2016 r. – 30.06.2018 r.
Wkład z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego: 442 426,67 PLN
Źródło Finansowania: Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 2 OŚ Priorytetowa Cyfrowa Małopolska, Działanie 2.1. E-administracja i otwarte zasoby, Poddziałanie 2.1.2. Cyfrowe zasoby regionalne.

Przedmiotem projektu jest udostępnienie za pośrednictwem Internetu przez Fundację Off Camera unikatowych treści cyfrowych związanych z ofertą kulturalną realizowaną przez 11 lat (2007-2018), poprzez organizację Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Camera, w formie umożliwiającej ich ponowne wykorzystanie przez szerokie grupy odbiorców.